“Деновите ти се одбројани” – Му се закануваат на другарот на Сале Мутави


Дарко Ристиќ Медо е на мета на група професионални убијци кои го убија и неговиот најверен пријател, Сале Мутави.darko-ristic-85547

Балканот ја виде снимката на која тој се тепа со Зоран Јакшиќ. Снимката е направена во февруари 2015 година.

– Медо е член на хулиганската група на Сале Мутави кој беше изрешетан со многу куршуми, стои во коментар под снимката. Во коментарот се додава и дека деновите на Дарко се исто така одбројани.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1