Детето не е мое – Берлускони демантира дека босанката е бремена од него


Поранешниот италијански премиер, Силвио Берлускони демантираше дека старлетата со босанско потекло е бремена од него.

,,Тоа нема никаква врска со вистината,, изјавил Берлускони преку неговата адвокатка.

38-годишната Сабина Беган прво објави дека е сигурна дека детето е негово затоа што како што рече само со него водела љубов. Сепак вчера на сајтот Dagospia објавила дека во текот на ноќта го изгубила бебето.

Бремена ли е Сабина или не – дали е таткото Берлускони или не ??? прашања кои ги окупираа италијанските медиуми, а за кои наскоро ќе се знае.

Беган, била позната по бунга бунга забавите на екс премиерот.

Tags: , ,

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1