Tag Archives: берлускони

Детето не е мое – Берлускони демантира дека босанката е бремена од него

Поранешниот италијански премиер, Силвио Берлускони демантираше дека старлетата со босанско потекло е бремена од него.

______________________________________________________________________________________________________

Видео: Берлускони затруднил босанка! – Едноставно тој е таткото, спиев само со него!

Поранешниот италијански премиер имал сексуални односи со босанката Сабина Бегановиќ. Останала бремена. Децидна: Берлускони е татко на детето!

______________________________________________________________________________________________________

UA-33057274-1