Деветнаесет годишна девојка силувана во Радовиш


Во куќата на својата сестра 34 годишен радовишанец силувал 19 годишна девојка од селото Тополница. Откако претходно и го одзел мобилниот телефон, ја одвел во Штип каде се наоѓала куќата на сестра му, ги спуштил завесите и ја принудил да имаат сексуален однос.

 Развратниот чин девојката во полиција го пријавила по четири дена и на службените лица им раскажала дека И.Н. во саботата околу 14 часот ја присилил да имаат сексуален однос.

 Радовишката полиција работи на расчистување на случајот

.

 

Tags: , ,

Александар Петрески

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1