Tag Archives: силувана

Хрватски војници силувале Србинка и ја гореле со струја

Во судот во Загреб во тек е судење за воени злосторства кон крајот на 1991/92. година. На обвинителната клупа е Стефан Клариќ и четири други војници.

______________________________________________________________________________________________________

Jа силувал и тепал – те заразив со СИДА и рекол на крајот (Видео)

Полицијата во Америка трага по силувач кои на својата жртва и рекол дека ја заразил со ХИВ.

______________________________________________________________________________________________________

Силувана девојка ги пишала имињата на силувачите на Твитер – ќе оди во затвор поради тоа

Ги „твитнала“ силувачите и сега може да оди во затвор. Малолетната Савана Дитрих од Кентаки била жртва на силување, снимена, а потоа снимките кружеле помеѓу нејзините врсници.

______________________________________________________________________________________________________

Деветнаесет годишна девојка силувана во Радовиш

Во куќата на својата сестра 34 годишен радовишанец силувал 19 годишна девојка од селото Тополница.

______________________________________________________________________________________________________

UA-33057274-1