Jа силувал и тепал – те заразив со СИДА и рекол на крајот (Видео)


Полицијата во Америка трага по силувач кои на својата жртва и рекол дека ја заразил со ХИВ.

24 годишна жена била нападната откако ја испратила својата другарка до автобуската станица. Силувачот ја нападнал одзади, ја удрил по главата и ја соборил на земја. Брутално ја тепал и силувал неколку часа, а пред да си замине и кажал – хе хе хе штотуку те заразив со ХИВ.

,, жената има повреди на главата и лицето до степен на непрепознатливост, напаѓачот и ја давел жртвата,, изјавил шефот на полцијата Darby.

Девојката ја нашол случаен минувач кои веднаш ја повикал полицијата. Девојката е во болница. Направен и е и тест за Сида но резултатите не се обелоденети.

Нападот бил снимен од безбедносните камери. Полицијата во Филаделфија објави снимка и нуди награда од 10.000 долари за наоѓање на злосторникот.

Напаѓачот е 20 годишен, со темен тен, кратка црна коса, носел  бела блуза, темни панталони, и патики.


Tags: , , , ,

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1