Tag Archives: devojka

Jа силувал и тепал – те заразив со СИДА и рекол на крајот (Видео)

Полицијата во Америка трага по силувач кои на својата жртва и рекол дека ја заразил со ХИВ.

______________________________________________________________________________________________________

Последниот бакнеж пред затвор

Фотографот Mo Gelber бил пред судот во Менхетен на 16 август кога забележал како момче и девојка со лисици на рацете се спроведуваат во судот во придружба на полицајци. Во еден момент момчето се наведнало да ја бакне девојката, а фотографот успеал да го слика тоа. Фотографијата ја нарекол последниот бакнеж.

______________________________________________________________________________________________________

Кинез се завиткал како подарок и за малку ќе се загушел!

Еден Кинез за малку ќе го загубел животот сакајќи да ја изненади својата сакана, кога во кутија се завиткал како поклон кој го испратил на нејзината адреса.

______________________________________________________________________________________________________

Видео: Ужас!! пијана девојка на место на сообраќајка со жртва пеела и играла пред камерите кои дошле да снимаат

По сообраќајна несреќа во Русија, во која имало и неколку жртви дошла полицијата на увид а и неколку новинарски екипи. Една девојка во видно алкохолизирана состојба видела шанса да си се промовирa. Иако зад неа имало мртви тела таа играла и пееле пред камерите. Им велела –

______________________________________________________________________________________________________

Куче уби девојка која се грижела за напуштени кучиња

  Ребека Кери 23 годишна студентка била нападната и убиена од куче во нејзиниот дом во Декатур во Џорџија. Студентката се грижела за напуштени животни и дома чувала пет кучиња, меѓу кои и пит бул, дога и боксер. Пит булот бил со неа шест години.

______________________________________________________________________________________________________

Ова е девојката која ја нападна канибалот – Лазаревац град на стравот!

Уште еден канибалистички напад во Лазаревац, овојпат жртва на ваквото болно грозоморно дело е 15 годишно девојче, за среќа успеала да се спаси без поголеми последици.

______________________________________________________________________________________________________

Киднапирана хрватска државјанка, киднаперот нејзин пријател од фејсбук

Хрватска државјанка, Андреја Каилер (17), е пријавена како исчезната пред 15 дена.

______________________________________________________________________________________________________

Го претепала дечкото со шипка за стриптиз

Сара Хауел од Тексас е уапсена откако нејзиното момче повикало полиција и се жалел дека физички е нападнат од својата девојка.

______________________________________________________________________________________________________

Треба ли да им кажете на пријателите дека дечкото / девојката ги изневерува?

Најпросто речено тоа е тоа што пријателите и треба да го прават едни за други. Сакате да ги заштитите и секако ако некој ги лаже ќе им кажете. Но истражување покажало дека барем 80 насто се мислеле и со задоцнување им кажале на пријателите дека партнерите ги изневеруваат.

______________________________________________________________________________________________________

Преку ден просела навечер дотерана со луксузна кола одела во град – Ја откриле медиумите – Видео

Американска телевизија открила неверојатна измама на една млада девојка. Преку ден на штаки, подгрбвена и облечена во валкана облека просела по улиците. Но по крајот на ,,работниот ден,, таа е сосема нормална млада, дотерана девојка која вози скап автомобил.

______________________________________________________________________________________________________

Фото: Се упропастила со претерано сончање

Оваа млада девојка ја објавила својата мала еволуција на потемнување која ја документирала и на фотографии, а резултатот бил навистина шокантен. Од слатка млада девојка, станал сосема непрепозатлива.

______________________________________________________________________________________________________

Видео: Насмејте се до солзи – Девојка со стриптиз, без да знае, го собра цело маало на гости

Мораме да ве предупредиме, колку што се некои случки смешни, толку се и болни бидејќи на одредени девојки снаодливоста не им е јака страна. Сепак она што ќе го видите не се падови туку нешто друго.

______________________________________________________________________________________________________

24 годишна девојка ја запали Струмица!

Кривична пријава за предизвикување општа опасност против 24 годишната Е.М. која е под сомневање дeка го предизвикала пожарот во Струмица во кој починаа 2 лица, а 14 се здобија со тешки изгореници.

______________________________________________________________________________________________________

Видео: По скопскиот Супермен еве и Спајдермен запросување

По скопскиот Супермен кој ја симна девојката од жичарата без струја, со сајла безбедно на земја, еве уште една идеја за запросување.

______________________________________________________________________________________________________

Силувана девојка ги пишала имињата на силувачите на Твитер – ќе оди во затвор поради тоа

Ги „твитнала“ силувачите и сега може да оди во затвор. Малолетната Савана Дитрих од Кентаки била жртва на силување, снимена, а потоа снимките кружеле помеѓу нејзините врсници.

______________________________________________________________________________________________________

28 год девојка од Тетово погодена во врат од заскитан куршум

  Додека била на свадба во тетовското село Камењане 28 годишната девојка се здобила со прострелна рана во пределот на вратот. Погодена е од заскитан куршум.

______________________________________________________________________________________________________

Раскинал со девојката – го лечече 70.000 луѓе

  На зелените хартии кои ги лепел низ цел Њујорк, покрај бројот на неговиот мобилен телефон, кратко пишувало: „Ако било кој сака да разговара за било што, нека ми се јави…Еден осамен тип.“ И, почнале да се јавуваат.

______________________________________________________________________________________________________

Полицијата во Тексас истражува убиство на 17-годишна босанка

Телото на Клаудија Хидиќ, по потекло од Босна било пронајдено позади една куќа во Форт Ворт во Тексас.

______________________________________________________________________________________________________

UA-33057274-1