Фото: Се упропастила со претерано сончање


Оваа млада девојка ја објавила својата мала еволуција на потемнување која ја документирала и на фотографии, а резултатот бил навистина шокантен. Од слатка млада девојка, станал сосема непрепозатлива.
Овој тренд беше популарен во Холивуд пред неколку години, кога големиот број на познати ѕвезди како Парис Хилтон, го помовираа својот потемнет изглед. Среќа за оваа девојка е тоа што на време сватила дека природното и умереното може да биде привлечно.

Tags: ,

Љубиша Владимиров

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1