Видео: По скопскиот Супермен еве и Спајдермен запросување


По скопскиот Супермен кој ја симна девојката од жичарата без струја, со сајла безбедно на земја, еве уште една идеја за запросување.

Акционите херои изгледа се во мода. Ова момче некаде во Америка и подготвил вистинска филмска сцена на девојката.

Доаѓаат лошите момци, ја закачаат девојката и оп – доаѓа Спајдермен да и помогне на дамата во неволја.

Ги крши од ќутек ,,лошите момци,, исценирано се разбира и добро извежбано и на крајот клекнува на коленици. Дамата нормално ќе каже ,, Да,, зар би рекол некој ,,не,, после вакво просење?

Погледнете го видеото

Tags: , ,

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1