Tag Archives: PROSENJE

Фото: Aвстралиска атлетичарка запросена веднаш по трката на Олимпијада

Кога Даниел Смит клекна на едно колено пред Беки Ли во Пал Мал, Австралиската атлетичарка се посомнева дека нејзиното момче сакал да покаже театрална почит, за нејзиното најдобро лично достигнување во трката на 20 километри одење.

______________________________________________________________________________________________________

Најубавата жена на светот Софија Вергара запросена на врв на пирамида (Видео)

  Најубавата жена на светот, според многу медиуми, Софија Вергара ќе се мажи. Нејзиниот син објави видео од прославата на нејзиниот 40 роденден.

______________________________________________________________________________________________________

Видео: супермени, бетмени, егзебиции, романтика – НАЈ запросувања во светот

Најновото јавно запросување е она на моделот Емили Бурт. Во моментот додека гордо чекорела на пистата облечена во венчален фустан нејзниото момче Тревор се качил на бината, клекнал извадил веренички прстен и ја запросил.

______________________________________________________________________________________________________

Видео: Ја запроси манекенката која носеше венчаница на писта – рече ДА!!

Моделот Емили Бурт била избрана да ја носи венчаницата на ревијата на Houston Bridal Extravaganza модно шоу. Настанот се случил на 21 јули.

______________________________________________________________________________________________________

Давам отказ – одам да просам – поголема дневница има

еј дечки фала што ме пуштивте на море, супер сте вие екипа ама давам отказ – повеќе заработив со просење отколку што вие ме плаќате. Ако сакате придружете ми се оставете го новинарското перо и дојдете со мене на ривиера.

______________________________________________________________________________________________________

Видео: По скопскиот Супермен еве и Спајдермен запросување

По скопскиот Супермен кој ја симна девојката од жичарата без струја, со сајла безбедно на земја, еве уште една идеја за запросување.

______________________________________________________________________________________________________

UA-33057274-1