Видео: супермени, бетмени, егзебиции, романтика – НАЈ запросувања во светот



Најновото јавно запросување е она на моделот Емили Бурт. Во моментот додека гордо чекорела на пистата облечена во венчален фустан нејзниото момче Тревор се качил на бината, клекнал извадил веренички прстен и ја запросил.

https://mkd-news.com/video-ja-zaprosi-manekenkata-koja-noseshe-venchanitsa-na-pista-reche-da/

Но се чини мажите се под пресија да направат што пооргинално јавно запросување. Еве некои од нив – НАЈ ЗАПРОСУВАЊЕ ПРЕД КАМЕРИТЕ.

1. Мат Стил ја запроси девојката Гини во трејлер за филм и тоа пред публика во кино. Видеото е објавено во мај 2011, и има 19 милиони гледачи.

2. Брук и Џош – се верија на покрив од зграда. Но Џош исценирал дека паѓа од ивицата за да доле падне на гумен душек со прстенот во рака. 5.6 милиони го гледале ова видео.

3. Дизниленд бајка – не се знае дали беше пр или вистинско запросување – но ова видео го виделе 4 милиони луѓе.

5. просидба на Madison Square Park во Њујорк 3 милиони го гледале.

6. Чарлс ја запроси девојката додека беа на патување во Шпанија – 2.7 милиони го гледале ова видео.

7. е ова не е баш добро испланирано. Овој блам го гледале 2.4 милиони.

8. наводно упропастена вечера се претвори во масовна танц сензација –

9. невестата ја нема на видеово – ама рекла да!

10. фудбалер двајќи изјава ја запроси девојката

11. ауч – овој дечко беше одбиен – сакаше романтична просидба но доби НЕ!

Share Button

Tags: , ,

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1