Најубавата жена на светот Софија Вергара запросена на врв на пирамида (Видео)


 

Најубавата жена на светот, според многу медиуми, Софија Вергара ќе се мажи. Нејзиниот син објави видео од прославата на нејзиниот 40 роденден.

На видеото се гледа како Софија се качува на пирамида. Кога стигнува на врвот нејзиниот партнер клекнал на колена и ја запросил. Интересно е што за да се качиш на врвот на пирамидата мора да се има посебна дозвола – тимот на Софија со месеци работел на тоа и успеал. Сепак некои од чуварите за малку ќе ја уапселе Софиа. Нејзиниот син во овој видео клип го раскажува цело патешествие.

Ако сакате да видите како се проси најубавата жена на светот – погледнете го видеото.

Share Button

Tags: , , ,

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1