Девојчињата ги дрогирале своите родители за да користат интернет (Видео)


Полицијата во Калифорнија информираше дека тинејџерките користат медицински рецепти со цел да ги успијат нивните родители со цел да можат да се логираат и да бидат на интернет.

Frustrated Woman at Computer With Stack of PaperРодителите ги повикале полициските служби во градот Роклин, по што нивната петнаесетгодишна ќерка и нејзината шеснаесетгодишна другарка биле префрлени во малолетнички притворнички центар.
Според полициските извори двете девојчиња купиле милкшејк од ресторан за брза храна, го помешале со лекови и им го дале на родителтите.

Родителите се посомневале следниот ден дека нешто се случило, па по направениот тест увиделе дека кај нив има присуство на лекови за смирување.

Share Button
Љубиша Владимиров

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1