Џеј доживеал собраќајна несреќа


Популарниот фолк пејач Џеј Рамадановски синоќа доживеал страшна сообраќајна несреќа во Црна Гора, јавува ВестиНет.рс.

Пејачот наводно имал закажано настап во познат црногорски клуб, кој бил откажан поради несреќата.

Овие информации се уште не се официјално потврдени, од пи-ар службата на Џеј не сакале да коментираат.dzej-jezero

 

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1