Џеј прегазил неколку пешаци – бил пијан?


Пејачот Џеј Рамадановски со својот автомобил излетал на тротоар во центарот на Белград.

dzej1При тоа, го срушил столбчето, благодарение на кое колата ја намалила брзината и спречило со своето возило да повреди некои од пешаците.

После сударот, Џеј, прилично дезориентиран, тетеравејќи се излегол од кола и се оддалечил од место на настанот.

Многубројните случајни минувачи ја коментирале постапката на популарниот фолкер, кој во близина на местото на инцидентот има свој угостителски објект.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1