Џенифер Анистон е во третиот месец од бременоста – носи близнаци (Видео)


Четириесет и шестгодишната актерка по неколку обиди за вештачко оплодување, конечно ќе стане мајка. Џенифер Анистон очекува близнаци, пренесува „ОК“, кој на насловната страница го има и првиот ултразвук.Screenshot_74

Актерка наводно ги открила среќните вести само неколку недели по венчавката.

– Му зготви романтична вечера, а потоа му најави големо изненадување. Потоа му ги покажа резултатите. Тој беше преполн со емоции, всушност, малку и заплака. Џенифер беше пресреќна од реакцијата – вели изворот за најновиот број на магазинот.

Според магазинот двете бебиња се женски, а наводно на Џенифер и се допаѓаат имињата Ава и Лила.

Анистон е во третиот месец од бременоста.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1