Џенифер Анистон на црвениот килим се појавила со деколте до папокот (ФОТО)


Анистон се појавила на доделувањето на наградите на „Критикс чојс авордс“ во црвен костим на Гучи, под кој не носела градник, на радост на сите присутни.

aniston

Анистон остана без номинацијата за најдобра женска улога на Оскарите за нејзината улога во филмот „Торта“ (Cake), па некои од медиумите се пошегувале дека ако пропуштените номинации ќе ја тераат и во иднина на вакви смели модни комбинации, сите ќе навиваат таа никогаш ништо да не освои.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1