Џон Траволта има бизарни и сомнителни барања за хотелите во кои престојува


Веќе одамна се знае дека некоја холивудска ѕвезда има посебни барања од хотелот во кој престојува. Но кога е тоа Џон Траволта и кога бара темни прозори и машки масер тогаш тоа привлекува големо внимание.TRAVOLTA I OLIVIJA

Шпекулациите околу сексуалноста на Траволта кружат со години. Во минатото масери во неколку наврати го обвинија актерот дека сексуално ги малтретирал.

Освен масер, Траволта бара прозорите во неговата соба во хотелот да бидат обложени со фолија и прекриени со темни завеси, а во неа никој не смее да престојува 24 часа пред него за да не би почувствувал туѓ мирис.

Но, барем не бара посебна постелнина – сам си носи своја посебна постелнина каде и да престојува.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1