Директорот на BMW се онесвести на сцена (Фото)


Извршниот директор на БМВ Харалд Кругер се онесвести при претставувањето на најновиот модел на германскиот произведувач на автомобили за време на меѓународниот саем во Франкфурт.
Според извештаите на новинските агенции тој колабирал за време на прес конференцијата.  Двајца мажи притрчале да му помогнат и го тргнале од бината.GERMANY-ECONOMY-AUTOMOBILE-SHOW-IAA

 

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1