ВИДЕО: Сред бел ден, оженет човек фатен во секс акција со љубовницата


Семејниот човек  Карл Ваус (33) е снимен среде бел ден на улица како има сексуален однос со својата љубовница, што му предизвикало големи приватни проблеми.

Видеото го снимил човек од спротивната куќа кој британските медиуми го именуваа како Рик, а тој веднаш го објавил на Фејсбук.akcija.jpg500

Засрамениот Карл, после овој срамен чин отишол во куќата на Рик и со нож и се заканувал на неговата сопруга, барајќи да му каже каде се крие авторот на снимката.

Преплашената жена веднаш повикала полиција по што Карл е уапсен. Во полициска станица го признал делото, а за тоа платил казна од 395 фунти и ограничено движење.

Сослушана е и жената од видеото на која судот и одредил условна казна.

 

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1