Длабоко деколте и многу алкохол: Цеца го прослави својот роденден во присуство на политичари, пејачи и актери (ФОТО)


Српската ѕвезда Цеца Ражнатовиќ вчера го прослави својот 44 роденден во еден познат белградски ресторан каде што дојдоа многу познати личности.Семејството Ражнатовиќ е познато по убавите у луксузни роденденски прослави, а дел од гостите како и секоја година беа многу познати личности од светот на политиката, музиката и шоубизнисот во Србија.Дел од гостите беа и водителот Огнен Амиџиќ, Милан Калиниќ, пејачите Слаѓа Алегро, Саша Матиќ, Харис Џиновиќ, и Ацо Пејовиќ, како и политичарот Ивица Дачиќ.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1