Донирајте за настраданите од поплавата во Скопје: На телефонот 143-400


Доколку сте во можност да донирате за помош на настраданите во поплавата во скопско, направете го тоа на бројот 143 400 од сите мобилни оператори. POPLAVI1

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1