Поплавените подрачја фотографирани денеска од хеликоптер (ГАЛЕРИЈА)


Фотографии снимени од хеликоптер на АРМ ги покажуваат димензиите на природната непогода што го погоди Скопје.POPLAVI13 POPLAVI1 POPLAVI2 POPLAVI4 POPLAVI5 POPLAVI6 POPLAVI7 POPLAVI8 POPLAVI9 POPLAVI10 POPLAVI11 POPLAVI12

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1