Драма на свадба: Љубовницата се појавила облечена во венчаница (ВИДЕО)


На интернет се појави видео на кое се гледа пеколна свадба за една невеста. Откако младенците го кажале судбоносното „да“, пред да почне забавата, се случил инцидент.nevesta5

Во салата се појавила друга жена облечена во невестински фустан, го зграпчила микрофонот и се претставила како љубовница на младоженецот.

Дел од гостите веднаш побрзале да ја спречат во намерата, но сигурно по инцидентот невестата ќе има неколку прашања за нејзиниот избраник.

Share Button

Tags:

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1