Драма пред Основниот Суд во Белград: Му пукале во глава


Вистинска драма се одвивала денеска пред основниот Суд во Белград, каде маж бил застрелан во главата, по што напаѓачите избегале.

Се работи за маж на 50-годишна возраст кого го застрелале непознати напаѓачи во главата.

Очевидци виделе двајца напаѓачи и чуле неколку истрели, многу се вознемириле.

Ранетиот е пренесен во болница и лекарите се борат за неговиот живот.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1