Драма во семејството на Јелена Ѓоковиќ – додека спиеле крадци им влегле дома


nole-i-jelenaМајката и таткото на Јелена Ѓоковиќ биле ограбени во својот дом во Блеград.  Додека спиеле во собата на спратот, од домот на Момир и Верица Ристиќ украдени биле 3.000 евра и вреден накит.

Кога родителите на Јелена се разбудиле на првиот спрат затекнале виситински хаос во дневната соба. Се било испревртено, а парите од чантатa на Момир исчезнале.

Полицијата во Белград води истрага за случајот.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1