Дубаи повторно воодушеви – Спектакуларен дочек на Нова Година (Видео)


dubaiИ Дубаи влезе во 2014 година.

Спектакуларните огномети не изостанаа и во Обединетите Арапски Емирати.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1