Мајка си ја убила 13-год ќерка – сакала за време на вечера да ги отруе сите нејзини 4 деца


ubiec135-годишната Кони Вила во средата вечерта, во семејниот дом во Аризона (САД) најпрво  им подметнала наркотични дроги на нејзините 4 деца (13, 8, 5 и 3), по што 13-годишното  девојче починало, а го нападнала и нејзиниот сопруг со нож по што со истиот се обидела да се  убие себеси.

3-те деца биле одведени во болница и надвор од животна опасност, а исто така и нејзиниот  сопруг.

По направените испитувања кони била обвинета за убиството на девојчето, а истрагата е во  тек, пишува „Daily mail“.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1