Е ова е БОМБА (Видео)


Живот мил – Ризик јак – и да погинеш колко можеш ќе се спасеш :):)

BOMB REACTION PRANK #EBBA #FUNNY

Posted by eBBa on Monday, 21 March 2016

:):) како реагираат луѓе на обичен ранец 🙂

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1