Екс маринец го силувала трудна жена (Видео)


Џејмс Ландрит поранешн американски маринец, учествувал во програмата на интернет видео канал „HuffPost Live“, каде што ја пренел својата потресна приказна која се случила пред 20 години, за тоа дека бил силуван од страна на својата сопствена бремена сопруга. 

Ландрит изјавил дека неговата сопруга, додека тој бил маринец, успеала да го издрогира и да го присили на секс, напоменувајќи му на почетокот притоа да внимава за да не го повреди бебето. Од почетокот на годината, сега официјалната дефиниција за силување ги опфаќа жртвите од двата пола, по редифинирањето од страна на Американската влада.

ВИДЕО НА ОВОЈ ЛИНК

Share Button
Љубиша Владимиров

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1