Естрадата се простува од Јелена, тага, болка и солзи на лицата на колегите


Брутално убиената пејачка Јелена Марјановиќ денеска е погребана на горбиштата Збег. На последното простување од колешката дојдоа и Нада Топчагиќ, Инди, Марина Туцаковиќ, Саша Поповиќ со сопругата Сузана Јовановиќ, Ванеса…Држејќи се под рака Зорица Крсмановиќ мајката на Јелена, Зоран Марјановиќ и неговиот татко Владимир тргнаа да ја испратат убиената пејачка на гробиштата во Збег, Борча.jelena-krsmanovic-640x432jelena-pogreb

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1