Еве го спотот на Тијана за евровизиската песна (Видео)


Видеоспотот за песнта „To the sky“ со која Тијана ќе ја претставува Македонија на „Евровизија“ беше промовиран денеска. Видеото е на „Горила филмс“, продукцијата на „Горила“ и Македонската радио телевизија, а режијата е на Мерт Аслани.

Еве го спотот на Тијана за евровизиската песна (Видео)

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1