Мишел Обама за малку ќе го покажеше задникот (Фото)


Американскиот претседател Брак Oбама со раката во последен миг го задржал здолништето на својата сопруга Мишел коe под налетот на ветарот тргналo нагоре. Малку фалело првата дама на Америка да ги покаже атрибутите со кои располага.

457071_misel-obama-05-foto-ap_ff

457068_misel-obama-02-foto-reuters_ff

misel-obama

 

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1