Еве како изгледа Калиопи без грам шминка (Фото)


На социјалните мрежи беше објавена фотографија од македонската поп дива Калиопи. На фотографијата Калиопи е без грам шминка

kaliopi1

kaliopi

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1