Еве како изгледа новата зграда – седиште на ВМРО ДПМНЕ (Фото)


Во продолжение преку фотографиите на порталот Засе.мк погледнете како изгледа новата зграда на владејачката партија ВМРО-ДПМНЕ изградена на местото на срушената жолта помала зграда.

vmro zgrada

vmro zgrada2

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1