Еве како пеглаат мажи – Видео


 

Досaдното пеглање е обично женска работа, но еве интересно видео како од пеглањето да се направи креативна работа. А пеглаат мажи 🙂

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1