Еве како Сашко Коцев го честита 8-ми март


Со пегла во рака и тажно лице, актерот Сашко Коцев го честиташе Денот на жената, додавајќи во коментарите дека помеѓу него и даската е свршено.

sasko-kocev

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1