Еве кој ја доби паричката во семејството на премиерот Груевски


gruevski-so-semejstvotoПремиерот Груевски денеска присуствуваше на рождествената литургија во Соборниот храм во Скопје.

Ќерката Анастасија ја доби паричката во семејството на премиерот Никола Груевски на вчерашната Бадникова вечера. Премиерот Груевски денеска присуствуваше на рождествената литургија во Соборниот храм во Скопје. На граѓаните им посака, среќна, бериќетна и успешна година

Пресс24

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1