Еве кој македонец го започна „Ice Bucket Challenge“ (видео)


Screenshot_39Се сеќавате на Драган Вучиќ и неговото полевање со вода на самиот крај на последната сезона од квизот „Среќни коцки“?

Слободно можеме да кажеме дека македонскиот водител е пред времето, барем што се однесува до полевањето со вода 🙂

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1