Еве кој метод се користи за поголем задник (Фото)


По задник каков што има Ким Кардашиан, мечтаат милиони жени ширум светот. Болната пластична операција за многумина претставува причина за откажување, па поради тоа еден салон во Мајами нуди далеку побезболен, едноставен и евтин метод.

1733387-33

Во прашање е апарат кој работи на база на вакум. Еден третман од оваа бизарна процедура чини 60 долари, а во салонот гарантираат дека жените трајно ќе го зголемат својот задник доколку имаат четири до шест третмани, од кои секој трае 45 минути.

Од салонот тврдат дека постои голема заинтересираност за третманот во Њујорк, Јужна Флорида, Алабама и Џорџија, поради што плнираат да го прошират бизнисот.

Ким Кардашиан важи за најпознатата старлета, која се прослави благодарение на преголемиот задник.

Ким во неколку наврати демантираше дека била под нож, тврдејќи дека нејзиниот задник е природен.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1