Еве зошто Бред Пит не беше поканет на свадба кај Клуни


Бред Пит и Џоли не беа на свадбата кај Клуни и Амал.

На присутните на свадбата не им остана не забележан овој детаљ. Вистинската причина не е соопштена иако веќе угледниот Њујоркс Пост изнесе една варијанта.bred1

До вчера добрите пријатели се искарале затоа што Клуни не бил расположен во својата вила на езерото Комо да го угости многубројното семејство Пит – Џоли, тврди Њујоркс Пост.

Добро информиран извор тврди дека Клуни веќе имал непријатно искуство со децата на Бред и Анџелина.

Децата на Бред и Џоли  веќе еднаш му ја демолирале вилата на езеро на Клуни, и од тогаш Пит и Клуни не разговараат. Тоа било една од причините што Бред со Енџи не беа меѓу поканетите на свадбата.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1