Фејсбук повторно со проблеми – не работеше низ цел свет


131204130551-facebook-password-620xaОдделни корисници на социјалната мрежа Фејсбук во светот вклучително и во Македонија, денеска не можеа извесно време да пристапат кон таа мрежа.

При обидот за отворање на налогот на Фејсбук се појавуваше порака:

„Извинете нешто не е во ред. Работиме на тоа проблемот да се реши што е можно побрзо“.
Засега нема соопштение од Фејсбук поради проблемот.

Фејсбук и во јуни имаше слични проблеми.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1