ФОТО: 45-годишен скопјанец ја бара љубовта на неговиот живот која ја запознал во 1994


Овој оглас кружи на социјалните мрежи, па ако некој ја знае Весне, или ако Весне го види огласот нека се јави.

vesne

Курир.мк

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1