ФОТО: Багер потона кај Мостот на уметноста


Случајните минувачи во близината на Мостот на уметноста забележале  багер потонат во водите на Вардар, пренесе порталот Плусинфо.

bager

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1