Фото: Балотели пожолте


Најконтраверзна фризура досега на популарниот фудбалер Марио Балотели.

Тој пожолте, стана ,,плавуша,, и има блага чироканка 🙂

Mario-Baloteli

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1