ФОТО: Беше една од најубавите жени во Сараево- еве како изгледа денес сопругата на Горан Бреговиќ


Џенана Суџука Бреговиќ, сопругата на Горан Бреговиќ со која има три ќерки, конечно дојде во Сараево, а нивна заедничка фотографија осамна на социјалните мрежи.

Менаџерот Фарук Дрина на својот Фејсбук профил објави нивна заедничка фотографија на која позираат насмеани во друштво на едно момче и куче.

-Долго чекаа и дочекаа, напиша музичарот под фотографијата.

jenanapict

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1