ФОТО: Еротска масажа за само 5 евра во Македонија


Социјалните мрежи во Македонија како да го достигнаа врвот на популарноста и почнаа да се користат за најразлични цели. Некои ги употребуваат за бизнис, работа, реклама и многу други работи.prilepi4

Оваа девојка која се претставува како Моника од Прилеп преку социјалните мережи нуди најразлични услуги. Имате две услуги на располагање. Еротска масажа за 450 денари, а за еротска масажа со ‘’happy end” треба да платите нешто повеќе, околу 750 денари.

Denesen.mk

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1