ФОТО: Боки 13 и објави војна на Калиопи


Боки 13, неможе да седи мирен. Овој пат предизвикан од Калиопи, тој започнува борба со поп „предивата“ – како што тој ја нарекува во неговиот фејсбук статус.

Погледнете за што се работи!

Пулс24

zdfgngtmzyz

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1