ФОТО: Бубашваби во јадењето во студенсткиот дом Гоце Делчев?


Оваа фотографија беше објавена вчера на фејсбук профилот на Студентскиот пленум. Под истата се тврди дека е фотографирана во студенсткиот дом Гоце Делчев, каде студентите плаќаат 2.000 денари за бонови и добиваат гратис бубашваби во храната.

Ова е фотографирано во мензата на студентскиот дом „Гоце Делчев“, вчера.

supa-360x640

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1