ФОТО: Даниел ја блокираше границата – српските и македонските царинарници се тепаа за автограм


Даниел Кајмакоски со својот ментор се задржаа подолго на граничниот премин затоа што сите цариници бараа автограм од нашиот Кајмак.

Фото – ЗаСе

daniel carina

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1